• Autoryzowany Partner enova enova365
  • pomoc zdalna
  • 18 442 74 47
  • enova365 system ERP

Jesteś tutaj

Biuro

 

O firmie Vaks.PL

Początki działalności naszej firmy sięgają 1992 roku kiedy to w styczniu została założona firma Pracownia Informatyczna Vaks, która jako spółka cywilna działa do dzisiaj pod nazwą Vaks.PL Jarosław Kwasik Bogusław Kulig. Początki naszej działalności związane były z tworzeniem oprogramowania dla firm na indywidualne zamówienia naszych Klientów.

Około 1995 roku zaczęliśmy wdrażać oprogramowanie innych firm i powoli pisanie programów zeszło na uboczny tor naszej działalności. W latach 2000-2004 sprzedawaliśmy, wdrażalismy i serwisowaliśmy system Symfonia.

Od 2004 roku specjalizujemy się we wdrożeniach nowoczesnego systemu zarządzania klasy ERP - enova, którego nazwa w 2014 roku uległa zmianie na enova365 w momencie udostępnienia możliwości pracy na wielu interfejsach oraz w chmurze publicznej i prywatnej.

Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od analizy potrzeb Klienta, przez dostawę, instalację i konfigurację systemu oraz jego stały serwis i rozwój.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, bo nie ma dwóch organizacji o identycznych potrzebach w zakresie IT. Celem naszym jest dostarczenie wyraźnych korzyści ekonomicznych i satysfakcji z oferowanych rozwiązań informatycznych.

Zapewniamy kompleksową obsługę systemów sieciowych znajdujących się u Klienta, a także służymy doradztwem we wszystkich sprawach związanych z infrastrukturą IT w firmie.

Na przestrzeni ponad 20 lat zaufało nam kilkaset firm mieszczących się w sektorze małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dla wielu z nich zbudowaliśmy od podstaw strukturę informatyczną, a obecnie zapewniamy im bieżącą opiekę serwisową.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość najnowszych technologii i trendów informatycznych oraz pasja z jaką podchodzimy do każdego zadania sprawiają, że każdy Klient może się cieszyć z bardzo dobrych efektów wykonanej przez nas pracy. Naszym Klientom gwarantujemy absolutne bezpieczeństwo i poufność w zakresie przepływu informacji oraz składowania danych.

Jesteśmy elastycznym zespołem. Naszym Klientom proponujemy tylko sprawdzone rozwiązania z branży IT. To zawsze jednak nasz Klient dokonuje ostatecznego wyboru.

 

Zapraszamy do współpracy

Zespół Vaks.PL

Kontakt

Telefon: (18) 442 74 47
Email:   biuro (at )vaks.pl

Vaks.PL Centrala
33-300 Nowy Sącz ul. Reguły 7/14

Biuro czynne

Poniedziałek - piątek 7:00-15:00

Serwis: kontakt na telefony komórkowe zgodnie z indywidualną umową