• Autoryzowany Partner enova enova365
 • pomoc zdalna
 • 18 442 74 47
 • enova365 system ERP

Jesteś tutaj

enova demo - wersja demonstracyjna

2016.02.25 wersja demonstracyjna enova365 standard 11.2.0

Pliki do pobrania - wersja 11.2.0 :

 

2015.07.31 wersja demonstracyjna 10.9.0

Informacje o nowościach w wersji 10.9.0 znajdziecie Państwo tutaj. Poniżej znajdują się pliki do pobrania.

Pliki do pobrania - wersja 10.9.0 :

2013.08.05 Aktualizacja do wersji 9.3.4962.

 

Pobierz enova demo

 

W powyższym pakiecie znajduje się instalator bazy danych Microsoft SQL Server 2008, który uruchomi się automatycznie w trakcie instalacji enovy.

2012.08.10 istotna uwaga o wersji demonstracyjnej.

Publikujemy najnowszą wersję oprogramowania enova demo. Polecamy ją dla systemów Windows 8 i Windows 7. Dla systemu Windows XP nie posiadającego najnowszych komponentów platformy Microsoft proponujemy wersję 8.2, która znajduje nieco niżej.

Pliki do pobrania - wersja 8.3 :

Poniżej znajduje się wersja demonstracyjna systemu opublikowana przez producenta w dniu 28.05.2012. Wersję tę polecamy dla uzytkowników systemu Windows XP nie posiadających najnowszych komponentów systemu operacyjnego.

Pliki do pobrania - wersja 8.2 :

Instalator zawiera wszystkie podstawowe moduły w jednym pliku. Nie trzeba ani pobierać, ani instalować osobno modułów Handel, CRM czy Księgi Handlowej. Gdyby mieli Państwo jakiekolwiek problemy z pobraniem tej wersji, to prosimy o kontakt z naszą firmą. Postaramy się pomóc.

Wersja demonstracyjna enovy jest w pełni funkcjonalna. Podstawowym ograniczeniem jest nagłówek każdego z wydruków, który zawiera poniższe informacje o sprzedawcy:

 • enova Wersja Demonstracyjna
 • ul. Wadowicka 8A
 • 30-415 Kraków
 • NIP: 111-11-11-111

W trakcie uruchamiania wersji demonstracyjnej pokazywane jest okienko z informacją o licencji demo (ekran poniżej). Wersja enova demo posiada ograniczoną ilość wpisów do bazy. Wersja demonstracyjna umożliwia jednak przygotowanie swoich danych w programie, które zostaną w całości zachowane po wczytaniu zakupionej licencji. Nie ma obawy, że będziemy musieli zaczynać wszystko od nowa lub konieczna będzie migracja z wersji demo do wersji zakupionej. Cała operacja trwa zaledwie kilkadziesiąt sekund.

W razie potrzeby, problemów lub pytań prosimy o kontakt z nami. Z miłą chęcią udzielimy Państwu wszelkiej pomocy.

Wersja demonstracyjna - wymagania sprzętowe.

Podajemy podstawowe (minimalne) wymagania dla sprzętu komputerowego, na którym możliwe będzie uruchomienie wersji demonstracyjnej:

 • Wersja Microsoft Windows: 8, 7, XP, 2000 SP4, 2008 R2, 2008, 2003 R2, 2003
 • Procesor: 1,5 GHz
 • RAM: 1 GB
 • Miejsce na dysku: 500 MB (jeżeli nie ma instalacji MS SQL Server)

Licencja dla wersji demo wyświetlana po uruchomieniu programu:

Licencja demo

W pakiecie instalacyjnym enova demo, znajduje się baza Microsoft SQL Express 2005, która niezbędna jest do pracy tego oprogramowania dla firm. Jest ona instalowana automatycznie razem z właściwym programem i wstępnie konfigurowana. Jeżeli mają już Państwo wcześniej zainstalowaną wersję MS SQL Server 2005, 2008, 2008 R2 lub 2012, to należy posłużyć się innym instalatorem aby niepotrzebnie nie obciążać komputera kolejną instancją MS SQL.

Aby można było używać wersji demonstracyjnej na kilku komputerach w sieci jednocześnie konieczne jest odpowiednie skonfigurowanie serwera bazy danych MS SQL oraz zapory sieciowej na komputerze pełniącym rolę serwera. Niezbędna jest również właściwa konfiguracja każdego stanowiska sieciowego.

Instalacja enova demo z załączonego pakietu powinna być wykonana tylko na jednym komputerze. Na innych komputerach należy posłużyć się instalatorem, nie zawierającym bazy MS SQL.

Bliższa informacja o enova demo.

System jest wstępnie skonfigurowany przez producenta, firmę Soneta. Zawiera elementy najczęściej spotykane w polskich przedsiębiorstwach. Dotyczy to zarówno modułu Handel jak i modułu Kadry Płace. Bardzo prawdopodobne jest, że oglądając samodzielnie wersję demonstracyjną nie będą Państwo w stanie dostrzec pożądanej funkcjonalności oprogramowania. Wynika to z kilu powodów:

 • wstępna konfiguracja wykonana przez producenta,
 • bardzo rozbudowana funkcjonalność oprogramowania trudna do ogarnięcia przy pierwszym samodzielnym rozpoznawaniu systemu,
 • ukrycie bardziej zaawansowanych funkcjonalności,
 • przyzwyczajenia wynikłe z używania oprogramowania innego producenta.

Z powyższych powodów zachęcamy do kontaktu z nami w dogodnej dla Państwa formie. Jesteśmy w stanie natychmiast odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania i w razie zainteresowania wykonać prezentację, która pozwoli bliżej zapoznać się z oferowanym przez nas oprogramowaniem. Zaoszczędzą Państwo sporo czasu, a nie poniosą z tego tytułu niepotrzebnych kosztów. Z naszej kilkunastoletniej praktyki wynika, że optymalne jest na początku uczestnictwo w prezentacji i w następnej kolejności samodzielne zapoznawanie się z oprogramowaniem.

Dodaj komentarz

Kontakt

Telefon: (18) 442 74 47
Email:   biuro (at )vaks.pl

Vaks.PL Centrala
33-300 Nowy Sącz ul. Reguły 7/14

Biuro czynne

Poniedziałek - piątek 7:00-15:00

Serwis: kontakt na telefony komórkowe zgodnie z indywidualną umową