• Autoryzowany Partner enova enova365
  • pomoc zdalna
  • 18 442 74 47
  • enova365 system ERP

Jesteś tutaj

Małe i Średnie Przedsiębiorstwa - oprogramowanie dla firm.

Dynamiczny rozwój przedsiębiorstw z sektora MSP często powoduje, że wykorzystywane do tej pory oprogramowanie dla firm staje się niewystarczające i jest przeszkodą w ich dalszym rozwoju. Zmusza użytkowników do kilkukrotnego wprowadzania tych samych danych. Używane oprogramowanie często nie daje możliwości analizy zgromadzonych danych zgodnie z rosnącymi wymaganiami.

Bardzo często używane rozwiązania powodują wąskie gardło na etapie wymiany danych w postaci plików tekstowych i konieczność ich późniejszego czasochłonnego „obrabiania”. Pracownicy są zbytnio zaangażowani do celów ewidencji i kontroli dokumentów, a nie do pracy koncepcyjnej i podejmowana decyzji na podstawie informacji zgromadzonych w systemie. Występują tu zarówno bariery funkcjonalne (niekompletność rozwiązań), brak integracji pomiędzy poszczególnymi programami oraz niedoskonałość technologiczna zastosowanych rozwiązań.

Każda firma, mając na uwadze swój ciągły rozwój powinna zastosować rozwiązania, które są funkcjonalne i sprawdzone, dają się dostosować do indywidualnych potrzeb, są perspektywiczne i nie zmuszą do podejmowania podobnej decyzji za parę lat.

Producent rozwiązań dla firm powinien gwarantować rozwój systemu oraz udostępniać modyfikacje programu adekwatne do szybko zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej. Mając na uwadze te wszystkie czynniki proponowane przez nas oprogramowanie enova365 to świetne rozwiązanie. Nie jest obciążone żadnym z wymienionych powyżej mankamentów.

Nasza firma jest w stanie wykonać analizę Państwa potrzeb oraz pomóc w migracji danych ze starego systemu, co znacznie zmniejszy pracochłonność przy uruchomieniu nowego oprogramowania.

Dodaj komentarz

Kontakt

Telefon: (18) 442 74 47
Email:   biuro (at )vaks.pl

Vaks.PL Centrala
33-300 Nowy Sącz ul. Reguły 7/14

Biuro czynne

Poniedziałek - piątek 7:00-15:00

Serwis: kontakt na telefony komórkowe zgodnie z indywidualną umową