• Autoryzowany Partner enova enova365
  • pomoc zdalna
  • 18 442 74 47
  • enova365 system ERP

Jesteś tutaj

Cykl konferencji - "Centra Usług Współnych"

  • Kasia
  • 16 Kwiecień 2016

Cykl konferencji "Centra Usług Wspólnych".

Z początkiem roku 2016, znowelizowano przepisy dotyczące ustawy o samorządzie gminnym, które dotyczą dobrowolnego łączenia się jednostek samorządu terytorialnego. Zgodnie z tym rozporządzeniem będzie można tworzyć tzw. centra usług wspólnych, tzn. , że jednostki z jednej gminy będą mogły mieć np. wspólną księgowość, usługi informatyczne lub kadrowe i płacowe. W ten sposób takie samorządowe centra będą mogły się łączyć i wspólnie prowadzić np. księgowość z kilku gmin. Takie rozwiązanie pozwoli na oszczędności w w/w zakresie.

Wychodząc na przeciw tym zmianom, firma Soneta - producent systemu ERP enova365 - jest przygotowana zarówno od strony funkcjonalnej jak i technologicznej do zaproponowania rozwiązania w tym zakresie. Chce zaproponować rozwiązanie samorządom, za pomocą enova365 z wykorzystaniem klasycznych licencji lub w formie usługi dostarczonej w chmurze. Za pomocą tego rozwiązania, samorządy będą mogły racjonalnie wykorzystywać narzędzia informatyczne w celu usprawnienia organizacji pracy, komunikacji, a także uzyskanie bieżących informacji dla osób decyzyjnych. 

W związku z tym, na konferencji przedstawiciel firmy Soneta, p. Jadwiga Wojtas zaprezentuje wykład pt. "Zmiany w obsłudze ekonomiczno-administracyjnej, szansą racjonalizacji kosztów. Propozycja nowoczesnego podejścia do realizacji wydatków na licencje, wsparcie i serwis oprogramowania dziedzinowego jak finanse i kadry, płace dla CUW.

Cykl konferencji - "Centra Usług Współnych"

Dodaj komentarz

Kontakt

Telefon: (18) 442 74 47
Email:   biuro (at )vaks.pl

Vaks.PL Centrala
33-300 Nowy Sącz ul. Reguły 7/14

Biuro czynne

Poniedziałek - piątek 7:00-15:00

Serwis: kontakt na telefony komórkowe zgodnie z indywidualną umową