• Autoryzowany Partner enova enova365
  • pomoc zdalna
  • 18 442 74 47
  • enova365 system ERP

Jesteś tutaj

enova oprogramowanie ERP dla firm

Nieważne czy Twoja organizacja jest duża czy mała, czy zajmuje się handlem, produkcją, usługami lub prowadzi działalność związaną z edukacją. Nasze wdrożenia przekonują, że enova to oprogramowanie dla firm sprawdzające się w każdej branży oraz firmie i instytucji. To znakomity program dla organizacji dowolnej wielkości, to system ERP.

Vaks.PL autoryzowany partner enova

 

Vaks.PL jest autoryzowanym pratnerem enova | enova365 już od 2004 roku. To innowacyjne oprogramowanie dla firm dostępne jest w postaci klasycznej okienkowej aplikacji Windows oraz za pośrednictwem dowolnej przeglądarki internetowej. Jednocześnie można korzystać z interfejsu dotykowego na urządzeniach mobilnych z systemem Microsoft Windows 8.1. W planach producenta uwzględniany jest również popularny na tabletach i smartfonach system Android.

System ERP enova365 ma bardzo rozbudowaną funkcjonalność i duże możliwości konfiguracji, co pozwala na idealne dopasowanie go do potrzeb biznesowych Klienta o praktycznie dowolnym profilu działalności. Jednak już w standardowej konfiguracji dostarczonej przez producenta, oprogramowanie jest przygotowane do obsługi typowych procesów biznesowych w polskich firmach.

Jako wieloletni autoryzowany partner enova z Nowego Sącza, specjalizujący się we wdrażaniu zaawansowanych rozwiązań, konfigurujemy oprogramowanie dla firm indywidualnie i zgodnie z wymogami każdego Klienta. Ten stosunkowo tani, innowacyjny i zdecydowanie najlepszy system ERP jest obecnie używany już przez ponad 8 000 firm i instytucji w całej Polsce.

Istotną wartość tego oprogramowania dla firm stanowi fakt, że zbudowane zostało w oparciu o rzetelną, głęboką i szczegółową wiedzę merytoryczną właścicieli i pracowników firmy Soneta. Świadczą o tym liczne nagrody oraz rekomendacje jakimi został nagrodzony ten system ERP.

Czemu proponujemy właśnie system ERP enova?

Naszym zdaniem jest to optymalne oprogramowanie dla firm. Jednym z istotnych powodów, który skłonił nas do inwestycji w ten program jest fakt, że enova jest zintegrowanym systemem klasy ERP nowej generacji do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Program ten może funkcjonować w małych, średnich jak i dużych firmach handlowych, produkcyjnych, transportowych, usługowych różnych branż, a także w administracji użyteczności publicznej.

Oprogramowanie spełni zarówno podstawowe oraz bardzo wygórowane oczekiwania i wymagania przedsiębiorcy tworzącego nowy biznes. Program zaspokoi także wymogi dużego międzynarodowego koncernu. Tak na prawdę małe firmy potrzebują identycznych rozwiązań informatycznych co duży biznes ale nie posiadają tak dużych środków na finansowanie. System ERP enova365 dopasuje się pod każdym względem dla małych i wielkich. Dopasowanie możliwe jest to dzięki bardzo bogatej parametryzacji, trzech wersji programu oraz możliwości indywidualnego doboru elementów - modułów.

Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że enova „rośnie" z Klientem. Aby rozbudować system nie musimy w żaden sposób reorganizować firmy, wymieniać baz danych czy migrować danych np. z wersji srebrnej do złotej. Każde rozbudowanie systemu o nowe moduły sprawia, że zachowuje on ciągłość informacji i umożliwia dostęp do danych z każdego okresu funkcjonowania firmy. Wystarczy jedynie odpowiednio dopasować elementy systemu potrzebne w danej chwili.

enova to system ERP.

Oprogramowanie to zalicza się do zintegrowanych systemów zarządzania, to system ERP. Bliższe wyjaśnienie tego pojęcia znajduje się tutaj. W skład oprogramowanie wchodzi kilkadziesiąt modułów. Taka konfiguracja umożliwia bardzo elastyczny dobór tylko tych, które potrzebne są konkretnemu Klientowi. Rozbudowana funkcjonalność i możliwości integracyjne, zapewniają niemal nieograniczoną rozbudowę. Nasza oferta obejmuje trzy linie produktowe enovy:

  • program w wersji srebrnej
  • program w wersji złotej
  • program w wersji platynowej

Bliższe informacje o poszczególnych pakietach znajdują się w na pozostałych stronach naszego serwisu. Podział systemu na trzy rodzaje pakietów (trzy kolory) związany jest nie tylko z różnicami wynikającymi z funkcjonalności programu oraz różnego poziomu cen. Uwzględnia on przede wszystkim bardzo zróżnicowane potrzeby Klientów, do których jest adresowany.

Oprogramowanie ERP enova365 obejmuje następujące moduły: Faktury, Handel, Księga, Handlowa, Księga inwentarzowa, Książka przychodów i rozchodów, Kadry płace, Elementy kontrolingu, CRM, Serwis, Opis Analityczny, Szkolenia, Członkowie, Wypożyczalnia, Analizy Wielowymiarowe, Projekty, Delegacje Służbowe, Ewidencja Środków Pieniężnych, Preliminarz EŚP, enovaNet kadry i płace, enovaNet CRM, enovaNet Zamówienia.

Moduł enovaNet to dodatkowy program klasy B2B bazujący na technologii serwera internetowego IIS oraz bazy danych SQL Server firmy Microsoft. Stanowi jedynie inny interfejs dostępu do danych zgromadzonych w systemie. Program enovaNet (obecnie zastępowany systematycznie pulpitami enova365) zawiera nastepujące moduły:

  • Zamówienia
  • Kadry i Płace
  • CRM

Funkcjonalność enovaNet jest obecnie przejmowana przez enova365, która jest nowym, przeglądarkowym interfejsem tego systemu ERP. Rozwiązanie funkcjonuje zarówno w chmurze prywatnej jak i publicznej (Windows Azure). Na dzień dzisiejszy (styczeń 2014) dostępne są następujące moduły: enova365 Handel enova365 Kadry i Płace enova365 Pulpit Pracownika i Pulpit Kierownika.

Wszystkie moduły systemu będą dostępne w tym nowoczesnym interfejsie w ciągu kilku miesięcy. Ogólne informacje o poszczególnych modułach tego systemu ERP dostępne są w pionowym menu po prawej stronie. W przypadku zainteresowania lub jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z nami w dogodnej dla Państwa formie. Jesteśmy w stanie przeprowadzić u Państwa prezentację systemu oraz podyskutować o indywidualnych potrzebach związanych z oprogramowaniem dla firm.

Zapraszamy Państwa również do odwiedzin strony internetowej producenta programu http://enova.pl, na której znajdziecie Państwo dodatkowe informacje dotyczące tego znakomitego oprogramowania.

Kontakt

Telefon: (18) 442 74 47
Email:   biuro (at )vaks.pl

Vaks.PL Centrala
33-300 Nowy Sącz ul. Reguły 7/14

Biuro czynne

Poniedziałek - piątek 7:00-15:00

Serwis: kontakt na telefony komórkowe zgodnie z indywidualną umową