• Autoryzowany Partner enova enova365
  • pomoc zdalna
  • 18 442 74 47
  • enova365 system ERP

Jesteś tutaj

Jarosław kwasik 2015Jarosław Kwasik - współwłaściciel Vaks.PL

 

Urodził się w Łodzi. Mieszkał i uczył się w Krakowie. Studiował na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jest absolwentem kierunku Wibroakustyka na Wydziale Maszyn Górniczo-Hutniczych.
 

Od pierwszego roku studiów przejawia wielką pasję w zakresie programowania komputerów. Pracę zawodową rozpoczyna jako specjalista informatyk w Zakładach Naprawczych Taboru Kolejowego w Nowym Sączu - obecnie Newag SA.

W latach dziewięćdziesiątych zatrudniony jako kierownik Działu Informatyki w dwóch krakowskich spółkach z o.o.

 

Po zakończeniu pracy na etacie w ZNTK Nowy Sącz zakłada spółkę cywilną Pracownia Informatyczna Vaks. W 2001 roku nazwa firmy ulega zmianie na Vaks.PL Jarosław Kwasik Bogusław Kulig.

W trakcie początkowego okresu działalności w ramach Vaks.PL udziela się głównie jako programista i realizuje kilkanaście projektów budowy dedykowanego oprogramowania z zakresu logistyki, handlu i kadr-płac.

W latach 1995 do 2004 pełni rolę kierownika projektu i wdrożeniowca oprogramowania dla firm (między innymi Symfonia). Wykonuje ponad setkę wdrożeń w firmach o różnej wielkości prowadzących działalność w bardzo różnych branżach. Zdobywa doświadczenie w technologiach DOS, Linux, Novell i Oracle. W 2000 roku rozpoczyna na serio przygodę z technologiami Microsoft potwierdzając swe kompetencje certyfikatem MCP (Microsoft Certified Professional) w 2006 roku.

Na przełomie tysiącleci uczestniczy we wdrożeniu systemu ERP IFS Application w ZNTK Nowy Sącz i ramach kontynuacji procesu wdrożeniowego  administruje serwerem SUN Microsystem z systemem Solaris oraz RDBMS Oracle.

W 2004 roku rozpoczyna wielką przygodę z systemem ERP enova, obecnie enova365.

W 2015 roku legitymuje się blisko setką wdrożeń modułów:

  • enova Handel
  • enova CRM
  • enova Kadry Płace
  • enova365 Pulpit Pracownika i Kierownika
  • enova365 Pulpit Kontrahenta.

Jarosław Kwasik jest również współautorem kilkunastu projektów integracji enova365 z innymi programami.

 

Kontakt

Telefon: (18) 442 74 47
Email:   biuro (at )vaks.pl

Vaks.PL Centrala
33-300 Nowy Sącz ul. Reguły 7/14

Biuro czynne

Poniedziałek - piątek 7:00-15:00

Serwis: kontakt na telefony komórkowe zgodnie z indywidualną umową