• Autoryzowany Partner enova enova365
  • pomoc zdalna
  • 18 442 74 47
  • enova365 system ERP

Jesteś tutaj

enova pomoc zdalna

Wychodząc naprzeciw licznym zgłoszeniom naszych Klientów i potencjalnych Klientów udostępniliśmy możliwość zdalnego świadczenia usług wsparcia technicznego dla systemu enova za pośrednictwem Internetu. Funkcjonalność ta jest szczególnie interesująca dla wszystkich firm i instytucji, których lokalizacja jest odległa w stosunku do siedzib naszych oddziałów w Nowym Sączu, Krakowie i Wrocławiu. Dotychczas jedynie firmy, które współpracowały z nami w ramach zawartych stałych umów serwisowych i dysponowały odpowiednią infrastrukturą informatyczną, mogły korzystać z tego rodzaju wsparcia za pośrednictwem usług terminalowych firmy Microsoft.

Pobieranie programu umożliwiającego pomoc zdalną firmy Vaks.PL.

W celu nawiązania z nami kontaktu proszę pobrać poniższy program. Nie wymaga on instalacji, a jedynie uruchomienia.

enova pomoc zdalna

Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu uzyskujemy możliwość szybszego reagowania na:

  • sytuacje awaryjne
  • bieżące problemy

Forma pomocy zdalnej pozwala jednocześnie na przeprowadzanie prezentacji lub szkoleń bez ponoszenia zbędnych kosztów związanych z dojazdem i oszczędza czas obu stronom. Połączenia są w pełni bezpieczne dzięki wykorzystanym w oprogramowaniu algorytmom szyfrującym. Oferujemy Państwu kontakt telefoniczny na nasz koszt.

W razie pytań lub jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszym biurem:

tel. 18 442 74 47

lub jakikolwiek posiadany przez Państwa numer telefonu komórkowego naszych konsultantów. Zapraszamy do korzystania z tej:

  • nowoczesnej
  • szybkiej
  • ekonomicznej
  • bezpiecznej

formy świadczenia naszych usług. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Komentarze

Obrazek użytkownika Dorota Czwarkiel

Witam, czy udzielają Państwo pomocy technicznej jeśli zauważyłam w Państwa programie enova Kadry i Płace błąd? Nie wiem czy jest to kwestia ustawień programu, ale przy naliczaniu wynagrodzenia urlopowego w sytuacji gdy mam wypłaty na 10-go kolejnego miesiąca nie są prawidłowo uwzględniane składniki zmienne. Powinny to być składniki wypłacone w trzech poprzednich miesiącach, poprzedzających miesiąc nabycia urlopu, ale niestety program wlicza również składnik zmienny, który został wypłacony w miesiącu nabycia urlopu. A nie jest to prawidłowe. Czy mogę prosić o pomoc w tym temacie?
Obrazek użytkownika vaks

Szanowna Pani. Problem, o którym Pani pisze związany jest z konfiguracją parametrów płacowych programu enova365. Nie mając do niej dostępu nie potrafimy odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Pytanie jest po prostu zbyt ogólnikowe. W pierwszej kolejności proponowałbym jednak Pani zwrócić się o pomoc do firmy, która wdrożyła Pani oprogramowanie enova365 lub firmy, która się Panią obecnie opiekuje w tym zakresie. Jeżeli samodzielnie Pani wdrażała i konfigurowała oprogramowanie, to może też Pani skorzystać z elektronicznej dokumentacji znajdującej się pod adresem: http://dok.enova365.pl/ Zapraszam też do kontaktu telefonicznego z naszą firmą. Stosowne dane znajdzie Pani w zakładce kontakt.

Dodaj komentarz

Kontakt

Telefon: (18) 442 74 47
Email:   biuro (at )vaks.pl

Vaks.PL Centrala
33-300 Nowy Sącz ul. Reguły 7/14

Biuro czynne

Poniedziałek - piątek 7:00-15:00

Serwis: kontakt na telefony komórkowe zgodnie z indywidualną umową