• Autoryzowany Partner enova enova365
  • pomoc zdalna
  • 18 442 74 47
  • enova365 system ERP

Jesteś tutaj

Nowa wersja 10.8.0 - moduł DMS.

  • vaks
  • 02 Kwiecień 2015

Nowa wersja enova 10.8.0

W nowej wersji oprogramowania pojawił się kolejny nowy moduł. DMS służy do przechowywania, porządkowania oraz archiwizowania danych. Posiada narzędzia OCR służące do rozpoznawania znaków w plikach. Więcej informacji znajduje się w dokumentacji enova365 DMS.

Wprowadzono kontrolę przy konwersji bazy danych w przypadku użytkowania dodatków, które modyfikują strukturę bazy danych. Możliwe jest zapamiętanie ścieżki domyślnej dla zapisu raportów w formacie PDF.

Rozszerzono możliwość generowania kodów kreskowych na raportach. Wprowadzono zmiany w dodatku "Praca na wielu bazach". W analizach wielowymiarowych poprawiono zapis wzorców. Zmodyfikowano funkcjonalność Poczty CRM. Dodano obsługę nowej bazy danych GUS.

W module Handel dodano listę "Sprzedaż i zakupy wg kontrahentów". Umożliwiono tworzenie dokumentów bazując na liście zasobów magazynowych. Zmodyfikowano układ kolumn deklaracji Intrastat.

Rozszerzono oznaczenia dla operacji modułu Produkcja.

Powyższy opis jedynie wybiórczo prezentuje zmiany w nowej wersji. Pełna lista zmian w wersji 10.8.0 opracowana przez producenta systemu.

enova

Dodaj komentarz

Kontakt

Telefon: (18) 442 74 47
Email:   biuro (at )vaks.pl

Vaks.PL Centrala
33-300 Nowy Sącz ul. Reguły 7/14

Biuro czynne

Poniedziałek - piątek 7:00-15:00

Serwis: kontakt na telefony komórkowe zgodnie z indywidualną umową