• Autoryzowany Partner enova enova365
  • pomoc zdalna
  • 18 442 74 47
  • enova365 system ERP

Jesteś tutaj

Polityka prywatności.

Oświadczenie o ochronie prywatności na stronie http://vaks.pl opracowane jest przez spółkę Vaks.PL. Jest dowodem dostrzegania problemu ochrony prywatności na stronach internetowych. Poniżej publikujemy zasady zbierania i rozpowszechniania informacji o klientach, które obowiązują na stronie http://vaks.pl.

Jakie informacje o odwiedzających gromadzi serwis Vaks.PL i jak je wykorzystuje?

 

Strona http://vaks.pl ogranicza do minimum wykorzystanie i zbieranie informacji o odwiedzających i ma na celu jedynie zapewnienie usług na wysokim poziomie. Obejmuje informowanie odwiedzających o oferowanych przez nas produktach i usługach. Żadne informacje nie są udostępniane osobom trzecim z wyjątkiem tych, na publikację których Vaks.PL uzyskał pisemną zgodę lub jeżeli wymagają tego przepisy obowiązującego prawodawstwa. Przechowywane adresy e-mail wykorzystywane są jedynie do realizacji zobowiązań wobec klientów (subskrybowane wiadomości).

Adresy IP odwiedzających witrynę http://vaks.pl wykorzystujemy w diagnozowaniu ewentualnych problemów związanych z pracą naszego serwera, analizą ewentualnych prób naruszeń bezpieczeństwa oraz w administracji naszą stroną. Adres IP jest również wykorzystywany do gromadzenia danych demograficznych Internautów odwiedzających witrynę (region, z którego połączono się z serwisem Vaks.PL).

Kontakt

Telefon: (18) 442 74 47
Email:   biuro (at )vaks.pl

Vaks.PL Centrala
33-300 Nowy Sącz ul. Reguły 7/14

Biuro czynne

Poniedziałek - piątek 7:00-15:00

Serwis: kontakt na telefony komórkowe zgodnie z indywidualną umową