• Autoryzowany Partner enova enova365
  • pomoc zdalna
  • 18 442 74 47
  • enova365 system ERP

Jesteś tutaj

System ERP enova365 wspomaga firmy produkujące okna.

Produkcja najlepszych okien w dzisiejszych czasach musi być wspierana przez odpowiednie oprogramowanie komputerowe. System ERP enova jest w pełni zintegrowany ze wszystkimi znanymi programami do konstrukcji okien na rynku polskim i uzupełnia obszary nie zagospodarowane przez te programy.

Dzięki wykorzystaniu systemu ERP enova w całym procesie obiegu informacji w firmie produkującej najlepsze okna uzyskujemy wymierne i istotne korzyści, dzięki którym:

  • polepszamy i przyspieszamy obsługe Klienta

  • lepiej zarządzamy procesem produkcji

  • ulepszamy obieg informacji w firmie

  • uzyskujemy czas na pozyskiwanie nowych Klientów

  • zmniejszamy koszty prowadzonej działalności

  • zwiększamy zyski na każdej wyprodukowanej partii okien

  • produkujemy najlepsze okna

Nieustannie pracujemy nad rozwojem oprogramowania enova, w kierunku współpracy z zaawansowanym technologicznie oprogramowaniem do wspomagania projektowania konstrukcji okiennych. Wspomaganie firm produkujących okna jest istotnym apektem działalności Vaks.PL i ma już kilkunastoletnią tradycję.

Firmy produkujące okna zainteresowane naszymi rozwiązaniami zapraszamy do kontaktu z jednym z wybranych oddziałów:

Firma Vaks.PL posiada bardzo bogate doświadczenia w przediębiorstwach produkujących okna Nowy Sącz od 2000 roku. Kontunuując naszą współpracę z firmami z branży budowlanej, w marcu 2013 roku rozpoczęlismy prace integracyjne mające na celu automatyczną wymianę danych pomiędzy oprogramowaniem Klaes, a systemem enova. Firma Klaes, to światowy potentat i producent dedykowanego oprogramowania dla firm  produkujących okna, drzwi, fasady oraz oranżerie.

Okno

Komputerowo wspomagana produkcja pozwala wytworzyć najlepsze okna.

Jeżeli Państwa firma produkuje okna i są Państwo zainteresowani oferowanymi przez nas rozwiazaniami stosowanymi w branży okiennej, to prosimy o kontakt w dogodnej dla Państwa formie. Nowy Sącz jest bardzo ciekawym rejonem Polski gdzie produkowane są znakomite okna.

Przygotujemy indywidualnie dla Państwa niezobowiązaującą i darmową prezentację, w trakcie której będzie się można zapoznać ze wszystkimi szczegółami oraz możliwością wykorzystania systemu enova u Państwa. Okna produkowane w Nowym Sączu to najlepsze okna w województwie małopolskim, w całej Polsce. Doceniane są również w Europie gdzie nasi Klienci mogą pochwalić się niezłymi wynikami w sprzeadaży. Aby przekonać się, co daje inwestycja w oprogramowanie komputerowe enova wystarczy skontaktować się z naszymi konsultantami.
 

Kontakt

Telefon: (18) 442 74 47
Email:   biuro (at )vaks.pl

Vaks.PL Centrala
33-300 Nowy Sącz ul. Reguły 7/14

Biuro czynne

Poniedziałek - piątek 7:00-15:00

Serwis: kontakt na telefony komórkowe zgodnie z indywidualną umową