• Autoryzowany Partner enova enova365
  • pomoc zdalna
  • 18 442 74 47
  • enova365 system ERP

Jesteś tutaj

enova 10.9.5659 - nowa wersja

  • vakspl
  • 30 Czerwiec 2015

Nowa wersja enova 10.9.0

W dniu 30.06.2015 producent systemu enova opublikował nową wersję systemu 10.9.0.

Prezentujemy tu jedynie wybrane modyfikacje. W dolnej części strony znajduje się link do pobrania pełnego opisu zmian oraz nowej wersji programu.

Na listach dodano ostrzeżenie o nieoptymalnym filtrowaniu lub sortowaniu. Udostępniono blokadę dodawania niebezpiecznych załączników. Wprowadzono mechanizm optymalizacji rozmiaru bazy danych MS SQL Server. Dodany został przycisk "Wyloguj". Zmodyfikowany został mechanizm aktualizacji wskaźników. Wprowadzono poprawki do zauważonych błędów.

W module CRM wprowadzono filtr wiadomości pocztowych (przeczytane/nieprzeczytane). Zwiększono ilość dostępnych znaków dla osoby kontaktowej - pola imię i nazwisko.

W module DMS dodana została nowa lista "Foldery". Możliwe jest dodawanie i usuwanie załączników.

W module Handel rozbudowano funkcjonalność relacji. Przeceny okresowe wyposażono w standardowe mechanizmy zapisu enova (utworzenie, zatwierdzenie, przeniesienie do bufora). Rozbudowano mechanizm związany z kosztami dodatkowymi, które zwiększają  wartość zakupu towaru. Wprowadzono zmiany w obsłudze drukarek fiskalnych. Dokonano modyfikacji w dokumentach produkcyjnych. Poprawiono dodawanie pozycja za pomocą czytników kodów kreskowych.

W module Kadry i Płace wprowadzono modyfikacje w wynagrodzeniu akordowym. Wprowadzono "Formę organizacji pracy" ze stosownym słownikiem. Umożliwiono blokadę wysyłki nr telefonu pracownika dla deklaracji ZUA i ZZA. Udostępniono w konfiguracji ryczałty za paliwo. Wprowadzono filtr na liście "Dokumenty i wnioski", dodano algorytm do wyliczenia serii w numerze listy płac. Zaktualizowano wskaźniki kadrowo-płacowe i zmodyfikowano algorytm liczenia zasiłków. Rozszerzono konfigurację definicji elementów wynagrodzenia. Poprawiono działanie niektórych funkcji. Wprowadzono nowy wzorzec skierowania na badania lekarskie. Zmodyfikowano GUS DG-1, Z-12, Z-3.

W module Kasa dokonano kilku modyfikacji dla przelewów. Wprowadzono zmiany w rozliczaniu dokumentów, w rozrachunkach i delegacjach służbowych. Poprawiono kilka funkcjonalności i zmodyfikowano niektóre wydruki.

W module Księga Handlowa zmodyfikowano deklarację VAT-7. Dokonano zmian w Ewidencji Dokumentów i Elementach VAT. Wprowadzono zmiany przy generowaniu e-Deklaracji i w ewidencji pojazdów. Dokonano modyfikacji wybranych wydruków.

Dokonano też zmian w modułach: Księga Inwentarzowa, Praca na wielu bazach i Workflow.

Stosownych zmian dokonano również dla interfejsu przeglądarkowego.

Pliki do pobrania - wersja 10.9.0 :

 

enova365 wersja 10.9.0

Dodaj komentarz

Kontakt

Telefon: (18) 442 74 47
Email:   biuro (at )vaks.pl

Vaks.PL Centrala
33-300 Nowy Sącz ul. Reguły 7/14

Biuro czynne

Poniedziałek - piątek 7:00-15:00

Serwis: kontakt na telefony komórkowe zgodnie z indywidualną umową