• Autoryzowany Partner enova enova365
 • pomoc zdalna
 • 18 442 74 47
 • enova365 system ERP
 • Obsługa informatyczna firm - outsoursing

 • enova365 system klasy ERP:

  * dla firm o różnym profilu działalności

  * dla instytucji

  * dla organizacji dowolnej wielkości

System ERP enova365 - oprogramowanie dla firm - system ERP w chmurze

Oprogramowanie dla firm to nasza specjalność od 1992 roku. System ERP enova365, który obecnie jest używany przez ponad 14 500 firm, sprzedajemy, wdrażamy i serwisujemy od 2004 roku.

enova system ERP

JPK dla programów Symfonia

poniedziałek, Październik 24, 2016 - 10:37 Opublikowal vaks
JPK dla programów Symfonia

 

Jeżeli zostali Państwo postawieni przed faktem konieczności kosztownej aktualizacji Systemu Symfonia, która wynika jedynie z obowiązku sprawozdań do fiskusa w formacie Jednolitego Pliku Kontrolnego to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
 

Mamy w fazie końcowej rozwiązanie, które pozwoli na wysyłkę plików JPK bez konieczności jakiejkolwiek zmiany po stronie posiadanego programu Symfonia.

Czytaj wiecej

XII Konferencja Partnerów enova365

niedziela, Wrzesień 25, 2016 - 07:42 Opublikowal vaks
XII Konferencja Partnerów enova365

 

W dniach 22-24 września 2016 w hotelu Belvedere w Zakopanem odbyła się XII Konferencja Partnerów Soneta. Przebiegała pod hasłem "Partnerstwo Górą! Nieograniczona przestrzeń współpracy".

W trakcie konferencji poznaliśmy plany producenta systemu ERP enova365 na najbliższy rok. Na konferencji miała też miejsce premiera nowego modułu z grupy pulpitów: Pulpit Handlowca oraz enova365.Integrator.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że docenione zostały również intensywne działania naszej firmy w zakresie modułu enova365 BI. Uzyskaliśmy wyróżnienie za "Pionierskie wdrożenie modułu enova365 Business Intelligence". 

Czytaj wiecej

Jednolity Plik Kontrolny - JPK w enova365

czwartek, Kwiecień 28, 2016 - 20:09 Opublikowal Kasia
Jednolity Plik Kontrolny - JPK w enova365

 

Ze względu na to że od 1 lipca 2016r. duże przedsiębiorstwa będą zobowiązane do przekazywania organom podatkowym szczegółowych danych z systemu komputerowego w określonym przez Ministerstwo Finansów formacie (Jednolity Plik Kontrolny), wielu dostawców rozwiązań IT różnie podchodzi do tematu związanego z JPK. Firma Soneta sp. z o. o. podeszła do problemu Jednolitego Pliku Kontrolnego zgodnie ze swoim standardem, w którym nowości związane ze zmieniającymi się przepisami dostarczane są Klientom bezpłatnie w ramach posiadanej gwarancji.

30 czerwca 2016r. zostanie udostępniona nowa wersja enova365 - 11.4, która będzie zawierała obsługę Jednolitego Pliku Kontrolnego.

 

Czytaj wiecej

Działamy w różnych regionach Polski

Poniżej prezentujemy procentowy udział naszych wdrożeń systemu ERP enova365 w poszczególnych województwach. Nie ograniczamy się jednak tylko do poniższych obszarów. Już jesteśmy w trakcie rozmów z Klientami z calkiem nowych rejonów.

Województwo małopolskie (64%)

Województwo dolnośląskie (18%)

Województwo mazowieckie (12%)

Województwo śląskie (4%)

Inne (2%)

Chętnie pojawimy się również w Państwa rejonie.

Serwisanci w serwerowni Naszą specjalnością są wdrożenia nowoczesnych systemów klasy ERP. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tej branży oraz stałe poszukiwanie coraz doskonalszego oprogramowani gwarantuje, że proponowany przez nas od 2004 roku system enova jest programem idealnie odpowiadającym potrzebom naszych Klientów.

System ERP enova to oprogramowanie dla firm oraz instytucji o dowolnym profilu działalności i różnej wielkości.

Nasza firma nie dostosowuje Klienta do możliwości enovy tylko enovę do ściśle określonych potrzeb Klienta. Uznajemy to za naszą przewagę konkurencyjną oraz największą korzyść Klienta. System ERP enova jest obecnie używany przez ponad 8000 firm i instytucji w całej Polsce. To nowoczesne i funkcjonalne oraz zawsze aktualne oprogramowanie dla firm. To zintegrowany system klasy ERP składający się z kilkudziesięciu modułów - opracowany  w najnowszej technologii firmy Microsoft.

Nad tworzeniem i rozwojem tego oprogramowania pracuje od 2002 roku kilkudziesięciu ekspertów z wielu dziedzin. Producent  systemu, krakowska firma Soneta, na bieżąco aktualizuje oprogramowanie dla firm do zmieniających się przepisów. Systematycznie rozbudowuje również jego funkcjonalność i wprowadza do dystrybucji nowe moduły. System enova365 znakomicie integruje się z innymi specjalizowanymi programami wykorzystywanymi przez przedsiębiorstwa.

Serwisanci w serwerowni

Na przestrzeni ponad 20 lat naszej firmie zaufały setki Klientów. Vaks.PL stawia w swej działalności na profesjonalizm i perfekcjonizm. Do każdego nowego zagadnienia podchodzimy z ogromną pasją i traktujemy jako wyzwanie.

Vaks.PL proponuje Klientom tylko sprawdzone rozwiązania. Dostarczamy niezbędne programy, sprzęt i usługi dla stworzenia nowoczesnego, wydajnego i bezpiecznego systemu informatycznego, który zaspokoi wszelkie bieżące i przyszłe potrzeby informacyjne.

Naszą działalność rozpoczynaliśmy pisząc specjalizowane programy dla firm. Obecnie pisanie programów nie pochłania nam zbyt wiele czasu gdyż od kilkunastu lat podstawą naszej działalności jest:

 • analiza potrzeb informacyjnych Klienta,
 • sprzedaż rozwiązania adekwatnego do potrzeb Klienta,
 • instalacja, konfiguracja i wdrożenie systemu ERP zgodnie z wymaganiami Klienta,
 • serwis infrastruktury informatycznej i wdrożonego oprogramowania dla firm.

Firmy produkujące okna.

Nasza firma ma bogate doświadczenie w obsłudze firm produkujących okna. System ERP enova sprawdza się w tej branży znakomicie. Dla firm produkujących okna i zainteresowanych nowoczesnym i rozwojowym oprogramowaniem mamy opracowane specjalistyczne rozwiązania, które jesteśmy w stanie zaprezentować w trakcie niezobowiązującej prezentacji. Nasze rozwiązania dla branży okiennej zintegrowane są z oprogramowaniem WH-Okna firmy WinkHaus oraz programem StolCad. Jeżeli Państwa firma wykorzystuje inne oprogramowanie w zakresie komputerowego wspomagania projektowania okien, to istnieje możliwość jego integracji z oferowanym przez nas systemem ERP dla firm i instytucji. Prosimy o kontakt z nami w dogodnej dla Państwa formie.

Serwisanci w serwerowniŚwiadczymy kompleksowe usługi informatyczne. Administrujemy serwerami bazującymi na technologii firmy Microsoft (dawniej też Novell, Solaris i Linux). Zapewniamy stałą opiekę i serwis w zakresie oprogramowania dla firm oraz całej infrastruktury informatycznej Klienta.

Zajmujemy się serwisem sprzętu komputerowego. Dla firm wielooddziałowych budujemy sieci VPN. Oferujemy stałą obsługę na najwyższym poziomie.

Większość naszych Klientów w miejscowościach: Nowy Sącz, Szaflary, Chełm, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gorlice, Kraków, Kalwaria Zebrzydowska, Nowy Targ, Sławków, Wrocław, Limanowa, Sierpc, Piwniczna, Warszawa i wielu innych miast nie zatrudnia kadry informatycznej zdając się całkowicie na nasze usługi. Outsourcing informatyczny jest dla nich rozwiązaniem optymalnym zwłaszcza pod względem kosztów. W większości przypadków serwis świadczony jest przez nas zdalnie za pośrednictwem specjalizowanego oprogramowania zapewniającego wysoki poziom bezpieczeństwa.

Formularz kontaktowy

Kontakt

Telefon: (18) 442 74 47
Email:   biuro (at )vaks.pl

Vaks.PL Centrala
33-300 Nowy Sącz ul. Reguły 7/14

Biuro czynne

Poniedziałek - piątek 7:00-15:00

Serwis: kontakt na telefony komórkowe zgodnie z indywidualną umową