• Autoryzowany Partner enova enova365
  • pomoc zdalna
  • 18 442 74 47
  • enova365 system ERP

Jesteś tutaj

enova Analizy Wielowymiarowe.

Opisany poniżej Moduł Aanaliz Wielowymiarowych jest od dłuższego czasu niedostępny. Funkcjonalnie został zasyąpiony przez enova365 BI.

Moduł Aanaliz Wielowymiarowych (AWW) doskonale wspomaga obrazowanie informacji z systemu i obserwowanie trendów. Najbardziej przydatny jest dla osób zajmujących się w firmie analizą danych. Bardzo istotnym elementem są techniczne możliwości konfiguracji Analiz Wielowymiarowych, które pozwalają na wykonywanie pracochłonnych obliczeń bez obciążania głównego serwera bazy danych przechowującego bieżące dane transakcyjne.

W module AWW wykorzystane są nieograniczone możliwości programu Microsoft Excel, który jest wymagany dodatkowo oprócz licencji na ten moduł enova. Praktycznie wygląda to tak, jakby Excel był wbudowany w oprogramowanie enova.
Aby zapewnić doskonałą wydajność moduł ma możliwość tworzenia tak zwanych zdjęć bazy operacyjnej. Ma to wielki wpływ na szybkość pracy oraz powtarzalność wszystkich wyników analizy. Nie ma przy tym znaczenia fakt  bieżącej pracy całego systemu.

Narzędzia tak zwanej kostki analitycznej umożliwiają łatwe, a jednocześnie  wszechstronne obrabianie danych i prezentowanie ich w różnej formie zestawień czy wykresów. Moduł AWW jest adresowany również do osób odpowiedzialnych za zarządzanie zasobami firmy, tj. magazynierów, księgowych itp. Dostają oni dodatkowe narzędzie, które pozwala optymalizować wykorzystanie tych zasobów.

Przykładowy ekran pokazujący możliwości modułu Analizy Wielowymiarowe. Jest to zdefiniowany przez użytkownika wykres pokazujący obroty wybranych kontrahentów w trzech kolejnych latach: 2010, 2011, 2012.

Przykładowy ekran pokazujący możliwości modułu Analizy Wielowymiarowe. Jest to zdefiniowany przez użytkownika wykres pokazujący obroty wybranych kontrahentów w trzech kolejnych latach: 2010, 2011, 2012.

Dodaj komentarz

Kontakt

Telefon: (18) 442 74 47
Email:   biuro (at )vaks.pl

Vaks.PL Centrala
33-300 Nowy Sącz ul. Reguły 7/14

Biuro czynne

Poniedziałek - piątek 7:00-15:00

Serwis: kontakt na telefony komórkowe zgodnie z indywidualną umową